Emailinfo@nttank.com
×

Na Kontaktoni

Rezervuar special i personalizuar
Shtëpi> Produkte > Rezervuar special i personalizuar
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 1
  • 2
  • 3

Depozita e mbytjes


Lloji i rezervuarit:Rezervuari me jakë me kornizë të plotë ISO 20', Tank portativ i tipit UN T11, i izoluar, me ngrohje me avull, shina anësore të sipërme të montuara;
Pajisur me tre shufra të sheshta vertikale të salduara në formë V me një kthesë të lehtë dhe të forcuar në mes.
Me trarë gjatësorë të anës së poshtme H200 x 100 x 8 x 5.5, struktura të lira me grumbullim të lirë ngjitur me katër derdhjet e këndit të poshtëm.
Përmasat e kornizës:20 'x 8' x 8'6 "
Kapaciteti:26,000 Litra (+0 / -1%)
MGW:36,000 kg
Tare (vlerësim):4,050 kg (+/- 3%)
Ngarkesa maksimale:31,950 kg
Presioni i projektimit:4 Bar
Presioni i provës:6 Bar
Maks. Vakum i lejuar0.41 Bar
Koha e Projektimit:-40 ° C deri + 130 ° C
Materiali i anijes:SANS 50028-7 WNr 1.4402 / 1.4404 (C <0.03%), ekuivalente me 316L
Shell: Mbarimi i ftohtë i përfunduar 2B
Përfundimet: Të mbështjellë të nxehtë ose të mbështjellë në të ftohtë, dhe të lëmuar brenda deri në 1.2 mikron CLA
Trashësia e guaskës:4.4 mm nominal
Trashësia e skajeve:4.5 mm nominale pas formimit
Lejimi i korrozionit:0.2 mm
Materiali i pllakës së pllakësASTM A240 –316L – trashësi nominale 3 mm, 3 grupe, gërvishtje vertikale të salduara kundër mbingarkesës në formë V, me kthesë të lehtë dhe të forcuar në mes.
Materiali i kornizës:GB/T 1591 - Q355D ose SPA-H (ose ekuivalente)
Korniza në Shell:304 çelik inox
Hedhje në kënd:ISO 1161 - 8 e fikur
Kodi i Projektimit të Anijes:ASME VIII Div.1 kur është e zbatueshme.
radiografi:Guaskë:ASME Spot
Fundet e gjera:ASME plotë
Agjencia e Inspektimit:LR
Transporti i transportuar:Shihni listat e rrezikshme të ngarkesave për rezervuarin T11 Portable të KB
StackingÇdo enë e aprovuar për 10 pirgje të larta
Miratimet e Dizajnit:IMDG T11, CFR 49, ADR / RID, CSC, TC, TIR, ISO, UIC, US DOT


hetim

Email goToTop