сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар за жолт фосфор

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

20 'ISO резервоар за јака со целосна рамка, преносен резервоар T14 UN, изолиран, загреан на пареа, опремен со горните странични шини

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Код за дизајн на садови:

ASME VIII Div.1 каде е применливо

Пренесен товар:

Yellowолт фосфор UN1381

Одобренија за дизајн:

IMDG T14, CFR 49, ADR / RID-L10DH, CSC, TC, TIR, ISO, UIC, US DOT.


Контактирајте не