сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар за гас Т50

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

Резервоар за јаки со целосна рамка 20 'ISO, преносен резервоар T50 на ООН

With Sunshield, top side rails fitted

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Код за дизајн на садови:

ASME VⅢDiv,1

Радиографија:

RT(X-ray)    : 100% all longitudinal and circumferential butt welds

Агенција за инспекција:

Регистарот на Лојд

Одобренија за дизајн:

IMDG T50 , ADR/RID, CSC, TC, TIR, ISO


Контактирајте не