сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Тенп резервоар

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

Type UN T11, T12, IMO4 portable swap tank

Капацитет:

30,000 litre - 38,000 litre

Код за дизајн на садови:

ASME VIII Div 1 where applicable


Контактирајте не