сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар за гума за обложување

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

20’ ISO full frame collar tank, Type UN portable Tank Type T14 with butyl rubber lining.

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Материјал за обложување:

Butyl rubber lining.

Одобренија за дизајн:

IMDG T14, ADR/RID, CSC, TC, TIR, ISO, UIC, US DOT


Контактирајте не