сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Референтен резервоар

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

Резервоар за јаки со целосна рамка 20 'ISO, преносен резервоар T11 на ООН

Изолиран и опремен со единица за ладење и пумпан систем за ладење на гликол

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Капацитет:

24,000 литри +/- 2%

Код за дизајн на садови:

АСМЕ VIII дел 1

Одобренија за дизајн:

IMDG T11, CFR 49, ADR / RID, CSC, TC, TIR, ISO, UIC, US DOT


Контактирајте не