сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар со притисок IBC

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

Пренослив резервоар од типот T14, T20, T22

Капацитет:

500 литри, 1,100 литри, 2,500 литри

Одобренија за дизајн:

IMDG, ADR / RID, CFR49, TIR


Контактирајте не