сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар за обложување на ЈП

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

20’ ISO full frame collar tank, Type UN T14 portable

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Материјал на садот:

16 MnDR

Lining material:

PE 16mm

Код за дизајн на садови:

АСМЕ VIII дел 1

Одобренија за дизајн:

IMDG T14, CFR 49, ADR/RID, CSC, TIR, ISO, US DOT


Контактирајте не