сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Офшор резервоар

  • Слика на производот
  • Пребарување

Одобренија за резервоари во странство:

IMDG, ADR / RID, DNV2.7-1, EN12079-1

ВИДОВИ:

Вертикален тип

1,500 литри, 2,500 литри, 4,000 литри, 4,800 литри, 5,000 литри, итн

Хоризонтален тип

2,300 литри, 2,700 литри, 4,800 литри, итн

10ft тип

2,000 американски ГАЛ (7,570 литри)

20ft тип

20,000 литри

Резервоар за наредени киселини

4,000 литри, 17,000 литри, итн


Контактирајте не