сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

ИБЦ резервоар без притисок

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на производ:

NT / F1000 / 02

IBC код:

UN31 A / Y

Капацитет:

1000 L


Контактирајте не