сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар за дизел

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

Резервоар за јаки со целосна рамка 20 'ISO, преносен резервоар T4 на ООН

No insulation, no steam heating, top side rails fitted

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Капацитет:

26,000 литри +/- 2%

Агенција за инспекција:

LR или BV

Пренесен товар:

Погледнете ги списоците со опасни товари за преносен резервоар Т4 на ООН

Одобренија за дизајн:

IMDG T4, CFR 49, ADR / RID, CSC, TC, TIR, ISO, UIC, US DOT 


Контактирајте не