сите категории
Контактирајте не

Е-пошта: info@nttank.com

Телефон: +-86 513 81601166-

Додај: Додади: 3888 intинтонг РД, Ксингрен, Тонгжу, ianиангсу, Кина

Резервоар за хемиска линија

  • Слика на производот
  • Пребарување

Тип на резервоар:

20 'ISO резервоар со целосна рамка, резервоар со јака обложена со хемиски линии, преносен резервоар T14 тип UN

Димензии на рамката:

20 'x 8' x 8'6 "

Материјал за обложување

Chemline 784/32

Код за дизајн на садови:

АСМЕ VIII дел 1

Одобренија за дизајн:

IMDG, CFR 49, ADR / RID, CSC, TC, TIR, ISO, UIC, US DOT


Контактирајте не